Ostukorvis ei ole tooteid

Ostukorvis pole tooteid.

Summa: 0,00 €

Sisukord

 


Firma täielikud andmed:

Kunstiklaas OÜ

Reg.nr.12636602

Aadress: Aiandi tee 4-29, Viimsi

Eesti

Kauplus Kunstiklaas asukoht:

Terase 10, Tallinn

Eesti

Avatud: E-R; 9.30-17.30, L 10.00-13.00

Klienditeeninduse kontakt: [email protected], vastame Teile 1 tööpäeva jooksul. Suhtlemine eesti, vene, soome ja inglise keeles.

Kontakttelefonid: :Argipäeviti 9:30-17:30, laupäeviti 10:00-13:00; +37256261746/+3725152612

Hind

1. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2. Ostetud toodetele lisandub transpordihind, mis arvutatakse Tellija ostukorvis pärast tarneviisi valikut.

3. Kunstiklaas OÜ jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Tellija edastas oma tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib Tellijale hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

1.Et lisada soovitud kaupa ostukorvi, vali endale sobiv kaup, lisa soovitav kogus vastavasse lahtrisse ja vajuta nuppu “lisa ostukorvi”.

2.Kui soovid tellitavat kogust muuta, pane vastavasse lahtrisse soovitav kogus ning vajuta nuppu “uuenda ostukorvi” Kauba kustutamiseks ostukorvist vajuta nuppu “prügikasti” või „ tühjenda ostukorv“

3.Ostukorvi lisatud kaupade arvu ja tellimuse summat saad näha lehe paremal servas. Ostukorvi sisu vaatamiseks vajuta ikoonile “minu ostukorv”. Ostukorvis saab samuti muuta koguseid ja kustutada kaupu eelnevale kirjeldusele vastavalt

4.Tellimuse vormistamiseks vajuta nuppu “vormista ost”

5.Tellimuse esitamiseks on vajalik kõikide väljade täitmine

Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks

6.Valige kauba kättesaamise viis

7. Valige makseviis-Tasun pangalingi või krediitkaardiga( Valige sobiv pank) ; Arvega müük

8. Allahindluskupongi olemasolul sisestage vastav kood ja vajutage Rakenda

9. Kontrollige andemete täpsust ja vajutage "Esita tellimus", mille järel suunatakse Teid pangalingile või saadetakse arve e-mailile.

Tellimus täidetakse peale tellimuse kinnitamist (makse laekumist) Eestis 3 tööpäeva jooksul, Soome 7 tööpäeva jooksul. Mujal Euroopas 10 tööpäeva jooksul

Tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Tellija poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Kunstiklaas OÜ ei vastuta täitmisel Tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või muude sellest tulenevate tagajärgede eest.

Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse, kui tellimus on esitatud ja arve järgi tasumisele kuuluv summa on laekunud Kunstiklaas OÜ arvelduskontole.

E-poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad.

Klienditugi töötab tööpäeviti kell 9.30-17.30 Klienditoe telefon on +37256261746

Klienditugi töötab eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Toodete eest tasumine

1. Makse sooritamiseks tuleb valida tellimuse vormistamise leheküljel Makse info osas sobiv makseviis (kas pangalink või arvega müük). Pärast tellimuse esitamist saadetakse makse aluseks olev arve Tellijale tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Tellijal on soovitav enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Tellija tellimuses sisalduvale soovile. Kui Tellija valis makseviisiks pangalingiga tasumise, siis suunatakse ta pangalingi lehele pärast tellimuse esitamist.

NB! Peale maksmist vajuta kindlasti “tagasi kaupmehe juurde”. Peale seda saabub Sulle e-mail, et Sinu tellimus on kinnitatud ja sellega hakatakse tegelema.

Kui interneti brauser jookseb maksimise ajal kokku või tekib muid komplikatsioone, palume meiega ühendust võtta ja üle täpsustada, kas tellimus on meieni jõudnud ja kas makse õnnestus.

Makseviisid:

1. SEB pangalink. Maksmine Eestist.

2. Swedbanki pangalink. Maksmine Eestist

3. LHV pangalink. Maksmine Eestist

4. Nordea pangalink. Maksmine Eestist

5. Danske pangalink. Maksmine Eestist

6. Krediidipanga pangalink. Maksmine Eestist

7. Arvega müük – arve alusel pangaülekandega Kunstiklaas OÜ pangakontole. Maksmine Eestist, Lätist ja Soomest. Arve saadetakse Tellijale tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Maksetähtaeg on 3 päeva alates tellimuse kinnituse / arve kuupäevast. Arvele lisandub eraldi tasuna transpordi tasu vastavasse riiki.

8. Maksmine krediitkaartidega- Mastercard ja Visa, kaardiandmete küsimisel 
kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa; kaarditehingu

tegemiseks suunatakse klient Nets Estonia turvalisse keskkonda. Maksmise

hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Nets

Estonia serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Nets

Estonias.

Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui arvel näidatud kogusumma on laekunud Kunstiklaas OÜ pangakontole. Juhul, kui raha ei laeku Kunstiklaas OÜ pangakontole maksetähtajaja jooksul, siis tellimus ja arve tühistatakse automaatselt.

Maksetingimused:

1. maksetingimus ettemaks – 100% arve järgi tasumisele kuuluvast summast tasutakse tellimuse vormistamisel.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Tellimuse vormistamisel saab valida sobiva kohaletoimetamisviisi:

Eesti

1.Itella SmartPost -Kasutajasõbralik automaatne postipakisüsteem, mille pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, asudes erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti.

Paki maksimaalne suurus 12x36x60cm, kaal 25kg.

– tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 2,35+km ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 7 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Kunstiklaas OÜ pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

2. Post24 – tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 2,17+km  ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 7 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Kunstiklaas OÜ pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

Paki maksimaalne suurus 9x38x34cm, kaal kuni 30kg

3. Kui tellitav kaup on suurem kui eelnevate kappide mõõdud, on võimalus kaup kulleriga sihtpunkti tellida. Kulleri hind on 12,50 (sis. km)

4. Klient tuleb ise kauplusesse kaubale järgi - tasuta.

 

Soome

1. Itella SmartPost – tellimused toimetatakse Tellija poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadi asukohta. Kauba maksumusele lisandub transporditasu 9,49+km eurot ühe ostu kohta. Kauba lähetuse kohta saab Tellija teate oma elektronposti aadressile. Kaupade kohaletoimetamine pakiautomaati toimub 10 tööpäeva jooksul alates raha laekumisest Kunstiklaas OÜ pangakontole. Kauba saabudes saadetakse Tellijale elektroonilise teavitus (SMSi ja/või e-posti teel) uksekoodiga, mille alusel ta paki pakiautomaadist kätte saab.

 

Tellimuse vormistamisel on soovitav kontrollida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kunstiklaas OÜja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

 

E-poes kuvatud tooted on tavaliselt laos olemas. Kui toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis teatab Kunstiklaas OÜ sellest Tellijale kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui Tellija ei soovi uut või asendustoodet, siis tagastatakse Tellija poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) hiljemalt 14 päeva jooksul.

Erimõõdus toodete ja hulgikoguste tellimisel võtke ühendust Kunstiklaas OÜ maili aadressil [email protected] või kontakttelefonil +37256261746

Tellimusest taganemine enne tellimuse täitmist

1 Kui Tellija soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne tellimuse täitmist tellimusest taganeda, siis teatab Tellija sellest viivitamatult kirjalikult Kunstiklaas OÜ elektronposti aadressile [email protected] E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada oma kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon, pangakonto nr).

2 Kui taganemisavaldus jõuab Kunstiklaas OÜ peale Kunstiklaas OÜ poolset tellimuse täitmist, siis toimub tellimusest taganemine vastavalt E-poe Üldtingimuste peatükile „Taganemisõigus”.

3 Tellimusest taganemisel tagastatakse Tellijale ostu ees tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates tellimusest taganemise teate kätte saamisest.

Taganemisõigus

1 E-poes sõlmitud lepingutele kehtib 14 päevane taganemisõigus.

2 Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Taganemisõiguse kasutamiseks peab Tellija avama tootepakendi ettevaatlikult seda kahjustamata.

3 Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb Tellijal 14 päeva jooksul alates toote üleandmisest esitada taganemisteade elektronposti aadressile [email protected] ja tagastada toode Kunstiklaas OÜle vähemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate esitamisest.

4 Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb Tellijal esitada toote ostuarve.

5 Taganemisel kannab Kunstiklaas OÜ Tellijale ostu ees tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate saamisest, kuid mitte varem kui Kunstiklaas OÜ on tagastatud toote kätte saanud.

6 Tagastamisega seotud kulud 10 euro ulatuses tasub Tellija.

7 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Üldtingimuste punktis 2 toodud tingimustele, siis raha ei tagastata ning tagastatud toode jääb Kunstiklaas OÜ juurde hoiule. Hoiustamise või Tellijale toote tagastamisega seotud kulud katab Tellija.

Lepingutingimustele mittevastavate toodete tagastamine

1. Kunstiklaas OÜ vastutab toodete lepingutingimustele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete üleandmisest Tellijale.

Kunstiklaas ei vastuta :

1. Tellija süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

2. puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;

3. toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

Toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduste avastamisel saadab Tellija vastava teate hiljemalt 2 kuu jooksul arvates toote nõuetele mittevastavuse või toote juures puuduse avastamisest Kunstiklaas OÜ elektronposti aadressile [email protected]õi helistab kontakttelefonil +37256261746. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Tellija õiguse tugineda toote nõuetele mittevastavusele.

Tagastamisteates tuleb märkida:

1. Tellija nimi ja kontaktandmed

2. kaebuse esitamise kuupäev

3. kauba puudus

4. Kunstiklaas OÜ-le esitatav nõue

5. lisada toote ostuarve.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Tellijal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele mittevastav toode Kunstiklaas OÜ kulul.

Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Tellija poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest, kuid mitte varem kui Kunstiklaas OÜ on tagastatud toote kätte saanud. Kunstiklaas OÜ võib loobuda toote tagastamise nõudest.

Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Tellijal ka muud seadusest tulenevad õigused.

Kunstiklaas OÜ õigused tellimustest taganemisel

Kunstiklaas OÜl on õigus tellimusest taganeda kui:

1. Tellija ei tasu arvet tähtaegselt;

2. Tellija ei tule toodetele tähtaegselt järele;

3. tellitud kaubavaru on lõppenud.

Isikuandmed ja nende kasutamine

1. Kõiki E-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Tellija isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kunstiklaas OÜ ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel. Soovi korral on Tellijal õigus nõuda oma andmete kustutamist E-poe andmebaasist. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab Tellija isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Kunstiklaas OÜl puudub neile juurdepääs.

2. Tellija annab nõusoleku saata müügipakkumisi ja uudiskirju tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui Tellija on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

Vastutus ja vääramatu jõud

1.Kunstiklaas OÜ vastutab Tellija ees ja Tellija vastutab Kunstiklaas OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

2. Kunstiklaas OÜ ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kunstiklaas OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Kunstiklaas OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

3. Kunstiklaas OÜ ei vastuta Tellija e-poe teenuste kasutamist eeldavate seadmete tarkvara andmesidesüsteemide muretsemise ja korrashoidmisega seotud ning samuti muude E-poe teenuse kasutamisest põhjustatud kulutuste eest.

Muud tingimused

1. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

2. Tellija ja Kunstiklaas OÜ vahel seoses E-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.